“Świetna wydajność za przystępną cenę, super ping. Aktywne i pomocne wsparcie. Do tego mają jeden z najlepszych i najbardziej przejrzystych paneli do zarządzania serwerem. Idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu.”
Hosting modpacka Pixelmon Jenny
Serwer Pixelmon Jenny uruchomią Państwo w kilka minut. Eternyx to hosting wyspecjalizowany w Minecrafcie, z natywną obsługą modpacków i szybkim wsparciem prawdziwych ludzi.
Hostuj ten modpack- Instalacja jednym kliknięciem
- Wsparcie na żywo




Pixelmon Jenny
Czym jest modpack Minecraft Pixelmon Jenny
Łapanie pokemonów w świecie bloków smakuje najlepiej, gdy masz ekipę do wspólnej zabawy. Pixelmon Jenny to Minecraft modpack, w którym chodzisz po biomach, rzucasz pokeballe i trenujesz drużynę, a wieczorem umawiasz się ze znajomymi na wymianę albo wspólne starcia. Serce rozgrywki to Pixelmon: przeszukujesz świat w poszukiwaniu rzadszych okazów, budujesz skład i mierzysz się z kolejnymi trenerami.
Do tego dochodzą pory roku z Serene Seasons, które zmieniają kolory i temperaturę, więc wyprawy po odległe biomy trzeba planować z głową. Nature's Compass pomaga namierzyć konkretny biom, a Xaero's Minimap i World Map prowadzą cię z powrotem do miejsc, które już odwiedziłeś. Plecak Traveler's Backpack zbiera łupy z długich wypraw, a shadery z Iris wygładzają całość.
- Łapanie i trenowanie pokemonów oraz walki z trenerami
- Zmienne pory roku wpływające na wyprawy i temperaturę
- Mapy i kompas ułatwiające szukanie biomów oraz drogi powrotnej
Najpopularniejsze mody w tym modpacku
Xaero's Minimap

Nature's Compass
Xaero's World Map

Iris Shaders
[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]
[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]
Sodium Extra
Advancement Plaques
Serene Seasons

Traveler's Backpack
Sodium/Embeddium Dynamic Lights
Falling Leaves (NeoForge/Forge)
Oh The Biomes We've Gone
Pixelmon
Touhou Little Maid
No Chat Restrictions
Waifucraft
Rekomendowany RAM dla serwera Minecraft Pixelmon Jenny
| Gracze | Rekomendowany RAM |
|---|---|
| 2-4 | 5 GB |
| 5-10 | 6 GB |
| 10+ | 7 GB |
Polecany pakiet dla modpacka
Wybierz liczbę graczy
Dopasuj wielkość do swojej grupy

Breeze
6GB RAM
- Dysk SSD
- 40 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Ghast
8GB RAM
- Dysk SSD
- 50 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Shulker
10GB RAM
- Dysk SSD
- 60 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych
Jak hostować modpack Pixelmon Jenny na serwerze Minecraft
Utworzenie serwera
Wystarczy wybrać pakiet z odpowiednią ilością RAM i zamówić hosting modpacków Minecraft. Po opłaceniu serwer jest gotowy w kilka minut.
Wybór modpacka w instalatorze
W Panelu Eternyx wystarczy otworzyć instalator, wyszukać „Pixelmon Jenny” i kliknąć „Zainstaluj”. Zainstalujemy go automatycznie z właściwym loaderem, Javą i wszystkim, czego potrzeba.
Uruchomienie serwera
Po instalacji wystarczy uruchomić serwer w panelu. Wystartuje w kilka minut, a w tym czasie mogą Państwo śledzić logi lub dopracować ustawienia.
Połączenie i wspólna gra
Wystarczy skopiować IP, połączyć się w Minecrafcie i zaprosić znajomych na serwer multiplayer z modpackiem Pixelmon Jenny. Modpack działa na serwerze, gracze niczego nie pobierają.
Dlaczego warto hostować właśnie u nas
Najczęstsze pytania o serwer Pixelmon Jenny
Odpowiedzi na najczęstsze pytania o instalację, wersję, wymagania RAM i multiplayer modpacka Pixelmon Jenny.
Jak zainstalować modpack Pixelmon Jenny?
Najpierw należy utworzyć serwer Minecraft w Eternyxie. W panelu wystarczy otworzyć instalator modpacków, wyszukać „Pixelmon Jenny” i kliknąć „Zainstaluj”. Modpack pobierze się sam, loader i wersja Javy zostaną ustawione, a serwer będzie gotowy do uruchomienia. Wszystko jednym kliknięciem, bez ręcznego pobierania plików.
Jak założyć serwer Pixelmon Jenny?
Chcą Państwo założyć serwer Pixelmon Jenny? Wystarczy zamówić hosting w Eternyxie, uruchomić w panelu instalator modpacków i wyszukać „Pixelmon Jenny”. Po instalacji serwer startuje jednym kliknięciem, a adres IP można od razu wysłać graczom. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Na jakiej wersji Minecrafta działa modpack Pixelmon Jenny?
Wersje Minecrafta obsługiwane przez modpack Pixelmon Jenny: 1.21.1, 1.16.5 i 1.12.2. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwa wersja gry i loader ustawiają się automatycznie pod dany modpack.
Ilu graczy obsłuży serwer Pixelmon Jenny?
Z polecanym pakietem Breeze (6 GB RAM) serwer Pixelmon Jenny obsłuży zwykle 2-4 graczy jednocześnie. Przy większej liczbie graczy lub bardziej wymagających światach polecamy wyższy pakiet z większą ilością RAM.
Czy Pixelmon Jenny działa w trybie multiplayer?
Tak, modpack Pixelmon Jenny obsługuje multiplayer. Gracze łączą się pod ten sam adres IP serwera, a dzięki modpackowi zsynchronizowanemu z serwerem nie muszą ręcznie instalować setek modów. Idealne rozwiązanie do gry ze znajomymi lub w mniejszej społeczności.
Jakiego loadera używa modpack Pixelmon Jenny?
Modpack Pixelmon Jenny działa na loaderze NeoForge i Forge. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwy loader i wersja Minecrafta ustawiają się automatycznie, więc nie trzeba niczego pobierać ani konfigurować ręcznie.
Inne popularne modpacki

Better MC [NEOFORGE] BMC5
Wersja: 1.16.5+Loader: NeoForgeLoader: FabricLoader: ForgePobrania: 3.0M
Cobblemon Official Modpack [NeoForge]
Wersja: 1.21.1 · 1.20.1Loader: NeoForgeLoader: ForgePobrania: 1.5M
Better MC [FABRIC] BMC2
Wersja: 1.20.1 · 1.20Loader: FabricPobrania: 5.6M
Better MC [FABRIC] BMC3
Wersja: 1.19.2+Loader: FabricLoader: ForgePobrania: 1.8M
Landscapes Reimagined Genesis
Wersja: 1.20.1 · 1.19.2Loader: FabricPobrania: 1.0M
Guns, Cars and Morph
Wersja: 1.7.10+Loader: ForgePobrania: 1.2M