“Świetna wydajność za przystępną cenę, super ping. Aktywne i pomocne wsparcie. Do tego mają jeden z najlepszych i najbardziej przejrzystych paneli do zarządzania serwerem. Idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu.”
Hosting modpacka One Piece 100 Bounites Modpack
Serwer One Piece 100 Bounites Modpack uruchomią Państwo w kilka minut. Eternyx to hosting wyspecjalizowany w Minecrafcie, z natywną obsługą modpacków i szybkim wsparciem prawdziwych ludzi.
Hostuj ten modpack- Instalacja jednym kliknięciem
- Wsparcie na żywo


One Piece 100 Bounites Modpack
Czym jest modpack Minecraft One Piece 100 Bounites Modpack
Wyrusz na ocean i zbuduj własną legendę, przemierzając świat wypełniony po brzegi tym, co kryje się pod powierzchnią. One Piece 100 Bounites Modpack to zestaw, który zamienia zwykłe zwiedzanie w wyprawę pełną wrażeń, gdzie każda nowa wyspa i głębina skrywa coś do odkrycia. Podczas rozgrywki szybko docenisz usprawnione jaskinie i nowe konstrukcje, które sprawiają, że eksploracja w tym Minecraft modpack nigdy nie jest nudna.
- Szybsza podróż i eksploracja: Waystones pozwalają przeskakiwać między znanymi lokacjami, a Nature's Compass pomaga namierzyć konkretne biomy.
- Bogatsze budowanie: Macaw's Bridges, Roofs, Doors, Windows oraz meble MrCrayfisha dają mnóstwo opcji przy tworzeniu bazy.
- Więcej ruchu i wyzwań: Wall-Jump! dodaje zwinność, a When Dungeons Arise i YUNG's Better Mineshafts serwują groźne struktury do przeczesania.
Zestaw sprawdzi się, jeśli lubisz łączyć swobodne zwiedzanie z budowaniem i chcesz, by każda wyprawa po nowe łupy była nieco bardziej dynamiczna.
Najpopularniejsze mody w tym modpacku

Waystones

Nature's Compass

Comforts
YUNG's Better Mineshafts

Cosmetic Armor Reworked
Fast Leaf Decay
Macaw's Bridges
When Dungeons Arise - Forge!

Macaw's Doors

Macaw's Windows
Macaw's Fences and Walls

MrCrayfish's Furniture Mod (Legacy)
Macaw's Roofs
Macaw's Trapdoors

Spartan Shields

YUNG's Better Caves

Upgrade Aquatic

Wall-Jump!
Boatload
Armor Toughness Bar
Rekomendowany RAM dla serwera Minecraft One Piece 100 Bounites Modpack
| Gracze | Rekomendowany RAM |
|---|---|
| 2-4 | 4 GB |
| 5-10 | 5 GB |
| 10+ | 6 GB |
Polecany pakiet dla modpacka
Wybierz liczbę graczy
Dopasuj wielkość do swojej grupy

Creeper
4GB RAM
- Dysk SSD
- 30 GB SSD
- Wydajność CPU
- 2 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Breeze
6GB RAM
- Dysk SSD
- 40 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Ghast
8GB RAM
- Dysk SSD
- 50 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych
Jak hostować modpack One Piece 100 Bounites Modpack na serwerze Minecraft
Utworzenie serwera
Wystarczy wybrać pakiet z odpowiednią ilością RAM i zamówić hosting modpacków Minecraft. Po opłaceniu serwer jest gotowy w kilka minut.
Wybór modpacka w instalatorze
W Panelu Eternyx wystarczy otworzyć instalator, wyszukać „One Piece 100 Bounites Modpack” i kliknąć „Zainstaluj”. Zainstalujemy go automatycznie z właściwym loaderem, Javą i wszystkim, czego potrzeba.
Uruchomienie serwera
Po instalacji wystarczy uruchomić serwer w panelu. Wystartuje w kilka minut, a w tym czasie mogą Państwo śledzić logi lub dopracować ustawienia.
Połączenie i wspólna gra
Wystarczy skopiować IP, połączyć się w Minecrafcie i zaprosić znajomych na serwer multiplayer z modpackiem One Piece 100 Bounites Modpack. Modpack działa na serwerze, gracze niczego nie pobierają.
Dlaczego warto hostować właśnie u nas
Najczęstsze pytania o serwer One Piece 100 Bounites Modpack
Odpowiedzi na najczęstsze pytania o instalację, wersję, wymagania RAM i multiplayer modpacka One Piece 100 Bounites Modpack.
Jak zainstalować modpack One Piece 100 Bounites Modpack?
Najpierw należy utworzyć serwer Minecraft w Eternyxie. W panelu wystarczy otworzyć instalator modpacków, wyszukać „One Piece 100 Bounites Modpack” i kliknąć „Zainstaluj”. Modpack pobierze się sam, loader i wersja Javy zostaną ustawione, a serwer będzie gotowy do uruchomienia. Wszystko jednym kliknięciem, bez ręcznego pobierania plików.
Jak założyć serwer One Piece 100 Bounites Modpack?
Chcą Państwo założyć serwer One Piece 100 Bounites Modpack? Wystarczy zamówić hosting w Eternyxie, uruchomić w panelu instalator modpacków i wyszukać „One Piece 100 Bounites Modpack”. Po instalacji serwer startuje jednym kliknięciem, a adres IP można od razu wysłać graczom. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Na jakiej wersji Minecrafta działa modpack One Piece 100 Bounites Modpack?
Wersje Minecrafta obsługiwane przez modpack One Piece 100 Bounites Modpack: 1.15.2. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwa wersja gry i loader ustawiają się automatycznie pod dany modpack.
Ilu graczy obsłuży serwer One Piece 100 Bounites Modpack?
Z polecanym pakietem Creeper (4 GB RAM) serwer One Piece 100 Bounites Modpack obsłuży zwykle 2-4 graczy jednocześnie. Przy większej liczbie graczy lub bardziej wymagających światach polecamy wyższy pakiet z większą ilością RAM.
Czy One Piece 100 Bounites Modpack działa w trybie multiplayer?
Tak, modpack One Piece 100 Bounites Modpack obsługuje multiplayer. Gracze łączą się pod ten sam adres IP serwera, a dzięki modpackowi zsynchronizowanemu z serwerem nie muszą ręcznie instalować setek modów. Idealne rozwiązanie do gry ze znajomymi lub w mniejszej społeczności.
Jakiego loadera używa modpack One Piece 100 Bounites Modpack?
Modpack One Piece 100 Bounites Modpack działa na loaderze Forge. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwy loader i wersja Minecrafta ustawiają się automatycznie, więc nie trzeba niczego pobierać ani konfigurować ręcznie.
Inne popularne modpacki

New Line (One Piece ModPack)
Wersja: 1.15.2 · 1.14.4Loader: ForgePobrania: 151.5 tys.
HR: New Beginnings
Wersja: 1.15.2Loader: ForgePobrania: 1.2M
Morph Mod Reborn
Wersja: 1.16.5Loader: ForgePobrania: 218.8 tys.
Advent of Ascension Plus
Wersja: 1.16.5Loader: ForgePobrania: 169.6 tys.
Solo Leveling: Reincarnation Awakening
Wersja: 1.16.5Loader: ForgePobrania: 297.7 tys.
Ascendra
Wersja: 1.20.1Loader: ForgePobrania: 631.0 tys.