“Świetna wydajność za przystępną cenę, super ping. Aktywne i pomocne wsparcie. Do tego mają jeden z najlepszych i najbardziej przejrzystych paneli do zarządzania serwerem. Idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu.”
Hosting modpacka Isle of Berk (Claws of Berk)
Serwer Isle of Berk (Claws of Berk) uruchomią Państwo w kilka minut. Eternyx to hosting wyspecjalizowany w Minecrafcie, z natywną obsługą modpacków i szybkim wsparciem prawdziwych ludzi.
Hostuj ten modpack- Instalacja jednym kliknięciem
- Wsparcie na żywo




Isle of Berk (Claws of Berk)
Czym jest modpack Minecraft Isle of Berk (Claws of Berk)
Na wyspie Berk czekają smoki, wikingowie i lochy do przemierzenia. Isle of Berk (Claws of Berk) to Minecraft modpack, w którym oswoisz własnego smoka i ruszysz na wyprawę przez świat pełen nawiązań do świata How to Train Your Dragon. Podczas eksploracji trafisz na przebudowane dungeons, strongholds i opuszczone mineshafty, a nowe wioski, pillager outposty i statki urozmaicą każdą podróż.
- Oswojone smoki jako twój główny towarzysz wypraw
- Przebudowane dungeons, strongholds i mineshafty w wydaniu YUNG
- Artifacts i skarby ukryte w miejscach, które odkryjesz
- Waystones i Nature's Compass, które pomagają wracać w oznaczone punkty i szukać biomów
Do tego dochodzą Farmer's Delight z rozbudowanym gotowaniem, Corpse, dzięki któremu nie stracisz ekwipunku po śmierci, oraz Supplementaries i Chipped dla tych, którzy chcą ozdobić swoją bazę. Jeśli szukasz modpacka na wspólną wyprawę ze znajomymi, tryb multiplayer sprawdzi się tu równie dobrze.
Najpopularniejsze mody w tym modpacku
Xaero's Minimap
Waystones

Nature's Compass
Xaero's World Map
Farmer's Delight
[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]
Supplementaries
Carry On
[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]
YUNG's Better Mineshafts
Oculus
Sound Physics Remastered
YUNG's Better Dungeons

YUNG's Better Strongholds
Artifacts
Chipped
Corpse
Advancement Plaques
Towns and Towers
Skin Layers 3D
Rekomendowany RAM dla serwera Minecraft Isle of Berk (Claws of Berk)
| Gracze | Rekomendowany RAM |
|---|---|
| 2-4 | 7 GB |
| 5-10 | 9 GB |
| 10+ | 11 GB |
Polecany pakiet dla modpacka
Wybierz liczbę graczy
Dopasuj wielkość do swojej grupy

Ghast
8GB RAM
- Dysk SSD
- 50 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Shulker
10GB RAM
- Dysk SSD
- 60 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Enchant
12GB RAM
- Dysk SSD
- 100 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych
Jak hostować modpack Isle of Berk (Claws of Berk) na serwerze Minecraft
Utworzenie serwera
Wystarczy wybrać pakiet z odpowiednią ilością RAM i zamówić hosting modpacków Minecraft. Po opłaceniu serwer jest gotowy w kilka minut.
Wybór modpacka w instalatorze
W Panelu Eternyx wystarczy otworzyć instalator, wyszukać „Isle of Berk (Claws of Berk)” i kliknąć „Zainstaluj”. Zainstalujemy go automatycznie z właściwym loaderem, Javą i wszystkim, czego potrzeba.
Uruchomienie serwera
Po instalacji wystarczy uruchomić serwer w panelu. Wystartuje w kilka minut, a w tym czasie mogą Państwo śledzić logi lub dopracować ustawienia.
Połączenie i wspólna gra
Wystarczy skopiować IP, połączyć się w Minecrafcie i zaprosić znajomych na serwer multiplayer z modpackiem Isle of Berk (Claws of Berk). Modpack działa na serwerze, gracze niczego nie pobierają.
Dlaczego warto hostować właśnie u nas
Najczęstsze pytania o serwer Isle of Berk (Claws of Berk)
Odpowiedzi na najczęstsze pytania o instalację, wersję, wymagania RAM i multiplayer modpacka Isle of Berk (Claws of Berk).
Jak zainstalować modpack Isle of Berk (Claws of Berk)?
Najpierw należy utworzyć serwer Minecraft w Eternyxie. W panelu wystarczy otworzyć instalator modpacków, wyszukać „Isle of Berk (Claws of Berk)” i kliknąć „Zainstaluj”. Modpack pobierze się sam, loader i wersja Javy zostaną ustawione, a serwer będzie gotowy do uruchomienia. Wszystko jednym kliknięciem, bez ręcznego pobierania plików.
Jak założyć serwer Isle of Berk (Claws of Berk)?
Chcą Państwo założyć serwer Isle of Berk (Claws of Berk)? Wystarczy zamówić hosting w Eternyxie, uruchomić w panelu instalator modpacków i wyszukać „Isle of Berk (Claws of Berk)”. Po instalacji serwer startuje jednym kliknięciem, a adres IP można od razu wysłać graczom. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Na jakiej wersji Minecrafta działa modpack Isle of Berk (Claws of Berk)?
Wersje Minecrafta obsługiwane przez modpack Isle of Berk (Claws of Berk): 1.18.2. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwa wersja gry i loader ustawiają się automatycznie pod dany modpack.
Ilu graczy obsłuży serwer Isle of Berk (Claws of Berk)?
Z polecanym pakietem Ghast (8 GB RAM) serwer Isle of Berk (Claws of Berk) obsłuży zwykle 2-4 graczy jednocześnie. Przy większej liczbie graczy lub bardziej wymagających światach polecamy wyższy pakiet z większą ilością RAM.
Czy Isle of Berk (Claws of Berk) działa w trybie multiplayer?
Tak, modpack Isle of Berk (Claws of Berk) obsługuje multiplayer. Gracze łączą się pod ten sam adres IP serwera, a dzięki modpackowi zsynchronizowanemu z serwerem nie muszą ręcznie instalować setek modów. Idealne rozwiązanie do gry ze znajomymi lub w mniejszej społeczności.
Jakiego loadera używa modpack Isle of Berk (Claws of Berk)?
Modpack Isle of Berk (Claws of Berk) działa na loaderze Forge. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwy loader i wersja Minecrafta ustawiają się automatycznie, więc nie trzeba niczego pobierać ani konfigurować ręcznie.
Inne popularne modpacki

Slimes Adventure
Wersja: 1.16.5+Loader: FabricLoader: ForgePobrania: 2.0M
One block horror
Wersja: 1.19.2Loader: ForgePobrania: 459.8 tys.
Zombie Storm 100 Days
Wersja: 1.20.1Loader: ForgePobrania: 407.2 tys.
Medieval MC [FABRIC] MMC3
Wersja: 1.16.5+Loader: FabricLoader: ForgePobrania: 435.2 tys.
Better MC [FABRIC] BMC2
Wersja: 1.20.1 · 1.20Loader: FabricPobrania: 5.6M
Better MC [FABRIC] BMC3
Wersja: 1.19.2+Loader: FabricLoader: ForgePobrania: 1.8M