“Świetna wydajność za przystępną cenę, super ping. Aktywne i pomocne wsparcie. Do tego mają jeden z najlepszych i najbardziej przejrzystych paneli do zarządzania serwerem. Idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu.”
Hosting modpacka Craft Of The Titans
Serwer Craft Of The Titans uruchomią Państwo w kilka minut. Eternyx to hosting wyspecjalizowany w Minecrafcie, z natywną obsługą modpacków i szybkim wsparciem prawdziwych ludzi.
Hostuj ten modpack- Instalacja jednym kliknięciem
- Wsparcie na żywo




Craft Of The Titans
Czym jest modpack Minecraft Craft Of The Titans
Walka z bossami w Craft Of The Titans szybko uczy pokory, bo przeciwnicy rosną razem z tobą. Ten Minecraft modpack stawia na starcia z ponad dwudziestoma Bossami, które wymagają przygotowania sprzętu, mikstur i planu, zanim wejdziesz do walki.
Między jednym a drugim Titanem rozwijasz bazę i zaplecze. Tinkers Construct pozwala kuć własne narzędzia, Mystical Agriculture daje uprawy surowców, a Refined Storage oraz Flux Networks ogarniają magazyn i energię, żebyś nie utonął w skrzyniach. Immersive Engineering i Thermal Expansion dorzucają techniczne zaplecze, jeśli lubisz budować maszyny zamiast biegać z kilofem.
- Questy prowadzą przez kolejne etapy rozwoju i podpowiadają, co odblokować przed następnym starciem.
- MmmMmmMmmMmm pokazuje liczby obrażeń na wystawionym manekinie, więc test buildu zajmuje chwilę zamiast całego wieczoru.
Pack wchodzi na serwer bez większych problemów, a Morpheus przyspiesza przeskakiwanie nocy, gdy ekipa chce wracać do walki.
Najpopularniejsze mody w tym modpacku

JourneyMap

Quark
Immersive Engineering

Tinkers Construct
Cooking for Blockheads
Fast Leaf Decay
Thermal Foundation
Chisel

MmmMmmMmmMmm (Target Dummy)
Thermal Expansion
Refined Storage

Mystical Agriculture

Ender Storage 1.8.+

Dark Utilities

Chisels & Bits - For Forge
In Control!
Flux Networks
Ender IO
Morpheus

Thermal Dynamics
Rekomendowany RAM dla serwera Minecraft Craft Of The Titans
| Gracze | Rekomendowany RAM |
|---|---|
| 2-4 | 7 GB |
| 5-10 | 8 GB |
| 10+ | 10 GB |
Polecany pakiet dla modpacka
Wybierz liczbę graczy
Dopasuj wielkość do swojej grupy

Ghast
8GB RAM
- Dysk SSD
- 50 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Shulker
10GB RAM
- Dysk SSD
- 60 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Furnace
10GB RAM
- Dysk SSD
- 80 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych
Jak hostować modpack Craft Of The Titans na serwerze Minecraft
Utworzenie serwera
Wystarczy wybrać pakiet z odpowiednią ilością RAM i zamówić hosting modpacków Minecraft. Po opłaceniu serwer jest gotowy w kilka minut.
Wybór modpacka w instalatorze
W Panelu Eternyx wystarczy otworzyć instalator, wyszukać „Craft Of The Titans” i kliknąć „Zainstaluj”. Zainstalujemy go automatycznie z właściwym loaderem, Javą i wszystkim, czego potrzeba.
Uruchomienie serwera
Po instalacji wystarczy uruchomić serwer w panelu. Wystartuje w kilka minut, a w tym czasie mogą Państwo śledzić logi lub dopracować ustawienia.
Połączenie i wspólna gra
Wystarczy skopiować IP, połączyć się w Minecrafcie i zaprosić znajomych na serwer multiplayer z modpackiem Craft Of The Titans. Modpack działa na serwerze, gracze niczego nie pobierają.
Dlaczego warto hostować właśnie u nas
Najczęstsze pytania o serwer Craft Of The Titans
Odpowiedzi na najczęstsze pytania o instalację, wersję, wymagania RAM i multiplayer modpacka Craft Of The Titans.
Jak zainstalować modpack Craft Of The Titans?
Najpierw należy utworzyć serwer Minecraft w Eternyxie. W panelu wystarczy otworzyć instalator modpacków, wyszukać „Craft Of The Titans” i kliknąć „Zainstaluj”. Modpack pobierze się sam, loader i wersja Javy zostaną ustawione, a serwer będzie gotowy do uruchomienia. Wszystko jednym kliknięciem, bez ręcznego pobierania plików.
Jak założyć serwer Craft Of The Titans?
Chcą Państwo założyć serwer Craft Of The Titans? Wystarczy zamówić hosting w Eternyxie, uruchomić w panelu instalator modpacków i wyszukać „Craft Of The Titans”. Po instalacji serwer startuje jednym kliknięciem, a adres IP można od razu wysłać graczom. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Na jakiej wersji Minecrafta działa modpack Craft Of The Titans?
Wersje Minecrafta obsługiwane przez modpack Craft Of The Titans: 1.10.2. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwa wersja gry i loader ustawiają się automatycznie pod dany modpack.
Ilu graczy obsłuży serwer Craft Of The Titans?
Z polecanym pakietem Ghast (8 GB RAM) serwer Craft Of The Titans obsłuży zwykle 2-4 graczy jednocześnie. Przy większej liczbie graczy lub bardziej wymagających światach polecamy wyższy pakiet z większą ilością RAM.
Czy Craft Of The Titans działa w trybie multiplayer?
Tak, modpack Craft Of The Titans obsługuje multiplayer. Gracze łączą się pod ten sam adres IP serwera, a dzięki modpackowi zsynchronizowanemu z serwerem nie muszą ręcznie instalować setek modów. Idealne rozwiązanie do gry ze znajomymi lub w mniejszej społeczności.
Jakiego loadera używa modpack Craft Of The Titans?
Modpack Craft Of The Titans działa na loaderze Forge. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwy loader i wersja Minecrafta ustawiają się automatycznie, więc nie trzeba niczego pobierać ani konfigurować ręcznie.
Inne popularne modpacki

Forever Stranded
Wersja: 1.10.2Loader: ForgePobrania: 3.0M
FTB Presents Direwolf20 1.10
Wersja: 1.10.2Loader: ForgePobrania: 977.1 tys.
All the Mods - ATM1
Wersja: 1.10.2Loader: ForgePobrania: 921.7 tys.
All the Mods Lite - ATM1L
Wersja: 1.10.2Loader: ForgePobrania: 143.2 tys.
FTB Beyond
Wersja: 1.10.2Loader: ForgePobrania: 2.4M
Dysfunctional's Tech, Bombs, Guns, and War
Wersja: 1.7.10+Loader: ForgePobrania: 566.4 tys.