“Świetna wydajność za przystępną cenę, super ping. Aktywne i pomocne wsparcie. Do tego mają jeden z najlepszych i najbardziej przejrzystych paneli do zarządzania serwerem. Idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu.”
Hosting modpacka All of Create
Serwer All of Create uruchomią Państwo w kilka minut. Eternyx to hosting wyspecjalizowany w Minecrafcie, z natywną obsługą modpacków i szybkim wsparciem prawdziwych ludzi.
Hostuj ten modpack- Instalacja jednym kliknięciem
- Wsparcie na żywo




All of Create
Czym jest modpack Minecraft All of Create
All of Create stawia na jedną rzecz: budowanie coraz bardziej rozbudowanych maszyn w oparciu o Create. Zamiast przeklikiwać się przez kolejne menu, projektujesz linie produkcyjne z pasów, przekładni i mechanicznych ramion, a potem patrzysz, jak wszystko pracuje za ciebie.
Quest book prowadzi cię przez pierwsze kroki i podpowiada, co warto zbudować dalej, więc nawet jeśli nigdy nie ruszałeś Create, nie zostajesz sam z pustą bazą. Sporo addonów dokłada nowe maszyny i sposoby na automatyzację, dzięki czemu jest co rozkminiać przez długie godziny.
Poza samym Craftem znajdziesz tu warstwę QoL i rozrywki:
- Farmer's Delight wprowadza farming i gotowanie, więc baza żyje nie tylko prądem i żelazem.
- Xaero's Minimap i World Map pomagają ogarnąć teren, a Corpse pilnuje, żebyś nie stracił ekwipunku po śmierci.
- Shadery i poprawki wydajności sprawiają, że całość wygląda i chodzi lepiej, niż sugerowałaby liczba modów.
Ten Minecraft modpack wciągnie każdego, kto lubi myśleć nad układem maszyn i stopniowo rozbudowywać własną fabrykę od pierwszej przekładni do w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej.
Najpopularniejsze mody w tym modpacku
Xaero's Minimap
Xaero's World Map

Iris Shaders

Quark

Create

Farmer's Delight

[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]

FTB Quests

Supplementaries

Not Enough Animations

[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]

NetherPortalFix
No Chat Reports
Sodium Extra

Chat Heads

Connectivity
Bad Wither No Cookie - Reloaded
Continuity

Corpse

Handcrafted
Rekomendowany RAM dla serwera Minecraft All of Create
| Gracze | Rekomendowany RAM |
|---|---|
| 2-4 | 8 GB |
| 5-10 | 10 GB |
| 10+ | 12 GB |
Polecany pakiet dla modpacka
Wybierz liczbę graczy
Dopasuj wielkość do swojej grupy

Ghast
8GB RAM
- Dysk SSD
- 50 GB SSD
- Wydajność CPU
- 3 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Shulker
10GB RAM
- Dysk SSD
- 60 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych

Enchant
12GB RAM
- Dysk SSD
- 100 GB SSD
- Wydajność CPU
- 4 vCPU
- 15 kopii zapasowych
- 15 kopii zapasowych
Jak hostować modpack All of Create na serwerze Minecraft
Utworzenie serwera
Wystarczy wybrać pakiet z odpowiednią ilością RAM i zamówić hosting modpacków Minecraft. Po opłaceniu serwer jest gotowy w kilka minut.
Wybór modpacka w instalatorze
W Panelu Eternyx wystarczy otworzyć instalator, wyszukać „All of Create” i kliknąć „Zainstaluj”. Zainstalujemy go automatycznie z właściwym loaderem, Javą i wszystkim, czego potrzeba.
Uruchomienie serwera
Po instalacji wystarczy uruchomić serwer w panelu. Wystartuje w kilka minut, a w tym czasie mogą Państwo śledzić logi lub dopracować ustawienia.
Połączenie i wspólna gra
Wystarczy skopiować IP, połączyć się w Minecrafcie i zaprosić znajomych na serwer multiplayer z modpackiem All of Create. Modpack działa na serwerze, gracze niczego nie pobierają.
Dlaczego warto hostować właśnie u nas
Najczęstsze pytania o serwer All of Create
Odpowiedzi na najczęstsze pytania o instalację, wersję, wymagania RAM i multiplayer modpacka All of Create.
Jak zainstalować modpack All of Create?
Najpierw należy utworzyć serwer Minecraft w Eternyxie. W panelu wystarczy otworzyć instalator modpacków, wyszukać „All of Create” i kliknąć „Zainstaluj”. Modpack pobierze się sam, loader i wersja Javy zostaną ustawione, a serwer będzie gotowy do uruchomienia. Wszystko jednym kliknięciem, bez ręcznego pobierania plików.
Jak założyć serwer All of Create?
Chcą Państwo założyć serwer All of Create? Wystarczy zamówić hosting w Eternyxie, uruchomić w panelu instalator modpacków i wyszukać „All of Create”. Po instalacji serwer startuje jednym kliknięciem, a adres IP można od razu wysłać graczom. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Na jakiej wersji Minecrafta działa modpack All of Create?
Wersje Minecrafta obsługiwane przez modpack All of Create: 1.21.1, 1.20.1 i 1.19.2. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwa wersja gry i loader ustawiają się automatycznie pod dany modpack.
Ilu graczy obsłuży serwer All of Create?
Z polecanym pakietem Ghast (8 GB RAM) serwer All of Create obsłuży zwykle 2-4 graczy jednocześnie. Przy większej liczbie graczy lub bardziej wymagających światach polecamy wyższy pakiet z większą ilością RAM.
Czy All of Create działa w trybie multiplayer?
Tak, modpack All of Create obsługuje multiplayer. Gracze łączą się pod ten sam adres IP serwera, a dzięki modpackowi zsynchronizowanemu z serwerem nie muszą ręcznie instalować setek modów. Idealne rozwiązanie do gry ze znajomymi lub w mniejszej społeczności.
Jakiego loadera używa modpack All of Create?
Modpack All of Create działa na loaderze NeoForge i Forge. Przy instalacji przez Panel Eternyx właściwy loader i wersja Minecrafta ustawiają się automatycznie, więc nie trzeba niczego pobierać ani konfigurować ręcznie.
Inne popularne modpacki

All of Create Aeronautics
Wersja: 1.21.1Loader: NeoForgePobrania: 792.1 tys.
Create+
Wersja: 1.21.1 · 1.19.2Loader: NeoForgeLoader: ForgePobrania: 1.4M
Create Aeronautics - Skybound | Create Aeronautics & Create Addons with Quests
Wersja: 1.21.1Loader: NeoForgePobrania: 184.7 tys.
Create Ultimate Selection 2 – Create Aeronautics | Create Addons & Aeronautics Addons
Wersja: 1.21.1Loader: NeoForgePobrania: 806.7 tys.
命运齿轮FOM机械动力航空学【Fate's Machinery】
Wersja: 1.21.1Loader: NeoForgePobrania: 382.8 tys.
Create & Explore (C&E)
Wersja: 1.20.1 · 1.19.2Loader: FabricPobrania: 133.8 tys.